SLUŽBY

Poskytujeme služby najvyššej kvality, na mieru pre zákazníka s cieľom dosiahnúť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Cenová ponuka

15 + 4 =

Záclony a závesy

Naša spoločnosť ponúka šitie závesov a záclon na mieru. Zákazník má možnosť vybrať si dekoračný materiál z rôznych kolekcií, ktoré sú v ponuke a zadať požadované rozmery podľa individuálnych potrieb. Nie je viazaný typizovanými rozmermi továrenských výrobkov. Možnosť kombinovať materiály z niekoľkých dostupných kolekcií dáva nepreberné možnosti vyskladať si záves a záclonu do obývačky, spálne, kuchyne, detských izieb a pod. Záclony a závesy môžu byť nariasené pomocou riasiacich pások s rôznymi typmi riasenia. Dajte si poradiť od nás, od odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Riasiace pásky

Riasiace pásky sú dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou každej záclony a závesu. Úlohou riasiacej pásky je zdôraznenie dizajnu dekoračnej látky a jej pravidelné nariasenie. Riasiaca páska sa našije do hornej časti záclony (miesta, kde sa prichytáva na garnižu), zatiahne sa a na oboch koncoch záclony sa zauzlí. Takto sa vlastne záclona nariasi a vy už pri ďalších vešaniach nemáte s riasením žiadny problém – riasenie je totiž “nastavené”. Na takto nariasenú záclonu sa potom dajú háčiky, ktorými záclonu prichytíte o garnižu a je zavesené.

Garniže

Kolekcia obsahuje štýlové záclonové tyče v odtieňoch patiny, starobylej zlatej a lesklej ocele, rovnako ako mnoho modelov klasických záclonových garníž s kryštálmi až po jednoduché formy moderných záclonových garníž. K dispozícii je mnoho vymeniteľných koncoviek, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať, takže každý si môže vyskladať systém z prvkov podľa vlastných predstáv vo forme jedno alebo dvojgarníže.

Koľajnicove systémy

Koľajnicové alumíniové systémy sú čoraz viac žiadanejšie v interiéroch kvôli ich funkčnosti, jednoduchej a rýchlej inštalácii na stenu alebo strop. Vyrábajú sa priamo na mieru, bez ovládanie, s ovládaním pomocou šnúry alebo motora s diaľkovým ovládaním. Pri motorickom ovládaní stačí jemne poťiahnuť rukou záclonu (záves) a záclona sa automaticky zatiahne (odtiahne) požadovaným smerom. Veľkou výhodou je možnosť realizácie horizontálnych a vertikálnych ohybov.

Rímske rolety

K najväčším módnym hitom v oblasti vnútorného tienenia patria v posledných rokoch rozhodne rímske rolety. Tieto rolety sú veľmi elegantným a vhodným riešením do domov, bytov, ale aj do kaviarní a reštaurácií, kde dodajú interiéru noblesu. Vytvorte si veľmi intímnu a príjemnú atmosféru u vás doma pomocou rímskych roliet. Hoci sa výrobok tradične nazýva rímska roleta, tieniaca tkanina sa nenavíja na tyč ako u bežných roliet, ale pri vyťahovaní sa riasi do rovnomerných záhybov. To poskytuje rímskej rolete zaujímavý a nevšedný vzhľad, a preto sa často stáva dominantným prvkom v miestnosti. Prezrite si našu ponuku rímskych roliet a vyberte si to najvhodnejšie pre váš dom či byt.

Pranie

Špinavé záclony sú nielen nehygienické vzhľadom k prachu, ktorý sa na nich usadzuje, ale zároveň nepôsobia vôbec esteticky. Dbáme na dôkladne vypranie vašich záclon.

Odborná montáž

Ak sa rozhodnete pre odbornú montáž od nás, stačí ak nás kontaktujete, my sa postaráme o všetko.

Rezervujte si konzultáciu u nás